Firma DARPOL powstała w 2014 roku . Oferujemy wózki widłowe nowe i używane, oraz ich dozór w Urzędzie Dozoru Technicznego. Naprawy bieżące oraz remonty kompleksowe. Wynajem długo i krótkoterminowy.

SPRZEDAŻ

Firma w ofercie sprzedaży posiada kilkadziesiąt wózków widłowych, którym zostaje zapewniona gwarancja i bieżąca konserwacja. Klientom podejmującym decyzję zakupu wózka widłowego w naszej firmie udzielamy wyczerpujących informacji dotyczących zastosowania danego urządzenia. Oferujemy wózki widłowe o różnym rodzaju udźwigu, wysokości podnoszenia i przeznaczenia. Na życzenie klienta zostaje dopasowany rodzaj ogumienia i oporządzenia. Urządzenia zakupione dostarczamy do klienta.

SERWIS

Serwis mobilny dostępny przez 24 godziny na terenie południowej Polski. Firma przygotowuje dokumentacje i urządzenia do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Dokonuje napraw wózków widłowych zakupionych w firmie oraz powierzonych przez klienta. Dokonuje montażu oprzyrządowania (pozycjonery, obrotnice, chwytaki) Montaż i sprzedaż łyżek załadunkowych.

REMONTY

- kompleksowe remonty silników spalinowych

- naprawy masztów - wymiana instalacji gazowych

- zawieszeń tylnych

- skrzyń biegów ręcznych i automatycznych

- odnowy powłok lakierniczych

-naprawy instalacji elektrycznych

WYNAJEM

Firma dokonuje wynajmu wózków na krótkie i długie terminy na atrakcyjnych warunkach.

Telefony +48 33 877 22 17 / 601 297 141 /882 630 677 / 601 297 141 .

© 2019 Darpol. All rights reserved.

Log in or Sign up